🏆 Het OKW Padel Toernooi
Activiteit 2 jun 2026
Dinsdag 2 juni
Beste ondernemer,
Nieuw op de agenda: Het OKW Padel Toernooi!
Op dinsdagavond 2 juni nodigen we je graag uit voor een sportieve, informele en vooral gezellige avond bij TPV Uitwijk.
Een avond vol sportiviteit, plezier en waardevolle ontmoetingen met andere ondernemers. Of je nu voor het eerst een padelracket vasthoudt of fanatiek voor de winst gaat: iedereen is welkom!
Goed om te weten:
Het toernooi is geschikt voor ieder niveau. Wil je voor het eerst een padelracket vasthouden? Leuk! Willen jullie als bedrijf vol voor de finale gaan? Nog beter!
Ook supporters, netwerkers en collega’s die liever langs de lijn coachen dan op de baan staan, zijn van harte welkom!
🔥 Gedurende de avond staat er een heerlijke BBQ klaar, zodat je op elk gewenst moment iets kunt eten en in een informele sfeer kunt bijpraten met andere ondernemers. Uiteraard kan dat ook an de bar!
Bedrijf aanmelden
Schrijf je bedrijf in als duo. Jullie spelen onder de naam van jullie bedrijf.
Aanmelden kan via deze link.
⚠️ Let op: er zijn maximaal 20 plekken beschikbaar, dus meld je op tijd aan.
🏆 Het OKW Padel Toernooi
📅 Dinsdag 2 juni
📍 TPV Uitwijk (Sportcomplex Mariënhoeve)
⏰ Inloop vanaf 17.30 uur
Programma Toernooi
🕒 Toernooischema: 18.00 - 21.15 uur
🕒 Poulefase: 18.00 - 20.10 uur
🕒 Kruisfinales: 20.10 - 21.15 uur
TPV Uitwijk stelt speciaal voor deze avond haar banen beschikbaar.
Fit4all Fysiotherapie & Sport verzorgt het toernooischema en Amazing BBQ zorgt voor de catering.