Bij de Haringparty van 4 juli willen we graag laten zien hoe breed het palet aan diensten en producten is dat in Wijk bij Duurstede wordt ontwikkeld en verkocht. Dus veilen we kavels.
Op 27 juni aanstaande wordt, tijdens de Haringparty van OnderNamen Heuvelrug Kromme Rijn, de eerste winnaar van de Gouden Parel Heuvelrug Kromme Rijn bekend gemaakt.
Klopt het dat cybercriminelen zich steeds meer richten op MKB ondernemers? Bent u wellicht ook interessant voor ze? Wat zijn de gevolgen van een digitale inbraak en wat kunt u doen om uzelf en uw klanten te beveiligen?
Public Relations- en communicatiebureau TerrierCom, ook actief als Automotive PR Nederland, verzorgt de introductie van de nieuwe, duurzame taxi voor de stad Amsterdam.
Optimalisatie beveiliging bedrijventerreinen Wijk bij Duurstede
Op de bedrijventerreinen Broekweg & Langshaven zijn de beveiligingscamera’s vervangen door nieuwe digitale camera’s. Tevens zijn er 3 nieuwe kentekenregistratie- camera’s geplaatst.